We support Ukraine

Часто задаваемі питання

Увага: тут наведено відповіді на часто задавані "передпродажні" питання. Якщо ви вже є нашим клієнтом і ваше питання має технічний характер - зверніться до нашої Бази знань, де є інструкції та керівництва щодо роботи з Windows VPS, різні how-to та інші питання технічної природи.

Оформлення замовлення та оплата послуг Питання щодо Windows VPS Технічна підтримка та адміністрування

Чи надаються випробувальний період?

Так. Ми надаємо новим клієнтам можливість без ризику спробувати наші послуги, переконатися, що наші Windows і Linux VDS - це саме те, що вам потрібно, і перевірити всі питання, що вас цікавлять. Для цього потрібно оформити і сплатити замовлення, після чого протягом 7 днів після активації сервера, якщо вам щось не підходить - ви можете скасувати замовлення і повернути повну суму платежу. Докладніше про умови тестування
Повернутись до списку питань

Як оформити замовлення і його оплату?

Насправді все дуже просто. Вам потрібно вибрати підходящий тарифний план, натиснути посилання "Купити", оформити замовлення (у процесі оформлення замовлення буде виконана автоматична реєстрація), після чого оплатити підготовлений рахунок. Оплату можна здійснити як одразу після оформлення замовлення, так і пізніше, зайшовши в особистий кабінет. Як тільки ми отримаємо платіж - ваш Windows VDS сервер буде автоматично активовано, ви отримаєте дані доступу і зможете відразу розпочати роботу з вашим сервером.
Повернутись до списку питань

Що таке промо-код і де його взяти?

Якщо у вас вже є промокод (наприклад, ви отримали його від одного з наших партнерів, з нашого твіттера, розсилки чи знайшли в інтернеті) - ви можете використати його, вказавши у цьому полі. Якщо промокод активний і підходить для вашого замовлення - ви отримаєте відповідну знижку. Якщо ж промокоду у вас немає або він не працює - значить не судьба, і вам в даному полі нічого вводити не потрібно, як і не потрібно звертатися з цього приводу до нас - промокоди ми не "видаємо", "де брати" не знаємо і "знижок" просто так теж не надаємо, а надаємо отак.
Повернутись до списку питань

Як швидко буде готовий VPS після оплати?

Ми пропонуємо клієнтам тільки VPS з миттєвою активацією: ваш VPS сервер буде готовий до використання відразу після оплати - разом з повідомленням про оплату ви отримаєте листа з даними доступу і докладними інструкціями, і зможете негайно розпочати роботу з вашим сервером. Ваш VPS уже чекає на вас!
Повернутись до списку питань

Яка періодичність оплати послуг? Який мінімальний період оплати?

Мінімальний період замовлення VPS сервера складає 1 місяць.
Повернутись до списку питань

Чому такі приємні ціни? В чому секрет?

Ніякого секрету немає: ви завжди знаєте, що одразу після оплати ви отримаєте дані доступу до VPS заявленої конфігурації і отримаєте гроші назад, якщо не будете задоволені перевіркою якості наших послуг. При цьому ми гарантуємо і незмінність вартості, що особливо важливо в умовах поточної економічної ситуації. Утримувати ціни на такому низькому рівні нам дозволяє розроблений нами механізм максимальної автоматизації робочих процесів - система управління VPS працює повністю в автоматичному режимі і не вимагає постійного зайнятості персоналу. Єдина задача, якою зайняті наші адміністратори - це контроль за роботою мастер-серверів, на яких розташовуються VPS клієнтів. При цьому цілодобова система моніторингу дозволяє і тут максимально оптимізувати процес. Крім того, ми не включаємо в щомісячну вартість VPS послуги адміністрування - адже якщо в них є необхідність - ви завжди можете оплатити їх окремо, чому переплачувати кожного місяця? Все це дозволяє нам значно скоротити витрати на оплату обслуговуючого персоналу - а значить запропонувати вам високоякісний і надійний продукт за доступними цінами!
Повернутись до списку питань

Хочу ще дешевше! Чи є знижки при передоплаті?

При передоплаті, як залогу тривалої, взаємовигідної співпраці, ми надаємо наступні знижки та бонуси: 3 міс. - 3%, 6 міс. - 5%, 12 міс. - 10% знижка. Це вираження нашої вдячності за надане вами довіру. Прохання звернути увагу, що передоплата не повертається в разі дострокового розірвання договору, тому якщо ви не впевнені - ми рекомендуємо почати користуватися нашими послугами на щомісячній основі. В майбутньому, переконавшись, що все вам підходить і задовольняє, ви зможете в будь-який момент змінити періодичність оплати.
Повернутися до списку питань

Які способи оплати ви приймаєте?

Наші послуги можна оплатити банківськими картками та деякими популярними електронними валютами.
Повернутися до списку питань

Чи можна буде змінити спосіб оплати, обраний при оформленні замовлення?

Так. Незалежно від обраного при реєстрації способу оплати, ви можете скористатися будь-яким іншим доступним у системі способом, вибравши відповідну систему перед оплатою рахунку.
Повернутися до списку питань

Ви повернете мені гроші (moneyback), якщо мені щось не сподобається?

Ні. Відповідно до правил надання послуг, всі здійснені платежі є безвідмовними та не підлягають поверненню. Якщо у вас є які-небудь сумніви щодо якості послуг, чи чи вони підходять вам тощо - скористайтеся безкоштовним тестовим сервером.
Повернутися до списку питань

Яка технологія віртуалізації використовується?

Для створення Windows VPS ми використовуємо апаратну віртуалізацію за допомогою потужностей самого CPU (технологія Intel VT) і "тонкого" гіпервізора KVM. Відмова від технології програмної віртуалізації ОС (раніше ми використовували Virtuozzo) на користь апаратної віртуалізації дозволила зняти всі наявні раніше обмеження і забезпечити дійсно безперебійну роботу віртуальних серверів клієнтів. Крім того, апаратна віртуалізація - це гарантовані виділені ресурси без можливості оверсела, і повне відсутність перезавантажень! Наші Windows VDS - це повноцінні виділені сервери! Наприклад, ви з легкістю можете встановити на них свою власну операційну систему!
Повернутися до списку питань

Де фізично буде знаходитися VPS?

Фізично всі VPS сервери розміщуються в Європі (Німеччина), в одному з провідних європейських Датацентрів (Hetzner), який підключений до основних точок обміну трафіком по високошвидкісним оптоволоконним каналам, що забезпечує найкращу швидкість доступу до вашого VPS серверу з будь-якої точки світу, включаючи Європу та США. Ваш сервер буде знаходитися в самому центрі основних магістральних каналів, які проходять через Європу.
Повернутися до списку питань

Є VDS в інших країнах? Наприклад, у США?

Ні, наразі ми пропонуємо Windows VDS лише в Німеччині. В США чи інших країнах VDS немає. У майбутньому, можливо, будуть, але поки не плануються.
Повернутися до списку питань

Як рахується трафік?

Для тарифних планів вказано сумарний (вхідний+вихідний) трафік, який доступний протягом календарного місяця (з 1 по 30(31) число місяця). Додатковий трафік коштує 2 євро за 1 ТБ (1 000 ГБ) за умови передплати. Не потрібно дотримувати будь-якого співвідношення.
Повернутись до списку питань

Що буде, якщо я перевищу більше трафіку?

У разі використання всього доступного трафіку - VPS буде заблоковано до кінця місяця. За необхідності, ви можете придбати необхідну кількість додаткового трафіку.
Повернутись до списку питань

Чи надаєте ви повний доступ з правами Administrator?

Так, з кожним Windows VPS ви отримуєте повний доступ з правами administrator. Це означає, що ви можете змінювати будь-які налаштування вашого VPS сервера, встановлювати будь-яке ПЗ (exe або msi файли), керувати сервісами та службами, налаштовувати файрвол, права доступу, створювати свої власні додаткові користувачі, встановлювати для них квоти і т.д. Немає ніяких обмежень щодо використаного ПЗ, включаючи те, яке ви використовуєте на сервері.
Повернутись до списку питань

Як керується VPS? Чи надається доступ через віддалений робочий стіл?

Керування відбувається через віддалений робочий стіл (RDP). Ви підключаєтеся до VPS і працюєте з ним так само, як і звичайний комп'ютер з ОС Windows - меню "Пуск", робочий стіл, панель керування і т.д. При цьому ви можете підключити до сервера ваші локальні диски, використовувати спільний буфер обміну, "копіювати і вставляти" файли з/на сервер і т.д. Крім того, в вас буде доступ до панелі управління, яка надає додаткові можливості адміністрування: увімкнення та перезавантаження (reset) сервера, можливість повної перевстановлення VPS і доступ до VNC консолі (аналог KVMoIP) сервера для повного контролю вашим сервером і можливості самостійного вирішення будь-яких проблем віддалено, без звернення до служби підтримки.
Повернутись до списку питань

Що таке віддалений робочий стіл і як це взагалі працює?

За допомогою віддаленого робочого столу ви підключаєтесь до свого Windows VPS серверу і працюєте з ним у графічному режимі так само, як за власним комп'ютером. Ви маєте робочий стіл, меню "Пуск", "Панель керування" і т.д. На Windows VPS ви можете завантажувати, встановлювати і запускати будь-які програми і додатки (EXE, MSI і т.д.), встановлювати служби, працювати з документами і т.д. При цьому ви можете в будь-який момент відключатись від VPS - і всі запущені на ньому програми будуть продовжувати працювати - наприклад, завантажувати або архівувати файли. Підключатись до VPS ви можете з будь-якого іншого комп'ютера - з роботи, з дому, з інтернет-кафе і т.д. Ще одним важливим моментом є той факт, що VPS мають постійне високошвидкісне підключення до мережі Інтернет - 24 години на добу. Це дозволяє використовувати VPS як автоматизовану платформу для форекс-терміналів, що працюють в автоматичному режимі, встановити власний голосовий сервер або сервер SIP телефонії, використовувати його як ігровий сервер і т.д. Зрозуміло, у вашому розпорядженні є IIS сервер, який ви можете використовувати для хостингу веб-сайтів. На одному VPS сервері може одночасно працювати кілька користувачів, при цьому сеанс кожного з них буде ізольований один від одного.
Повернутись до списку питань

Яке підключення до Інтернету повинно бути на мені, щоб я міг працювати через віддалений робочий стіл?

Для роботи через віддалений робочий стіл достатньо навіть GPRS підключення через мобільний телефон. Для комфортної роботи, копіювання файлів і т.д. рекомендується підключення не менше 128-256 кбіт/с. При цьому обсяг переданого між вами і VPS трафіку незначний - в середньому споживається від кількох МБ до десятків МБ за годину роботи, в залежності від характеру роботи (при перегляді веб-сайтів або флеш-графіки обсяг буде більшим, при роботі з програмами обсяг буде мінімальним і т.д.).
Повернутись до списку питань

Яку операційну систему буде встановлено на моєму Linux / Windows VPS?

Для тарифу S1 і S2 за замовчуванням буде встановлена ліцензійна Windows Sever 2008 R2. Для інших тарифів при оформленні замовлення ви можете обрати Windows Sever 2008 R2, Windows Sever 2012 R2 або Windows Sever 2016. Будь-яку іншу ОС з родини Windows (Windows 7, Windows Vista і т.д.), якщо у вас є установочний ISO і ліцензія, ви можете встановити самостійно або замовити установку нашим спеціалістом за невелику плату. А за допомогою нашої панелі управління VDS і Linux Rescue системи ви можете за кілька хвилин встановити уже готові до роботи найпопулярніші дистрибутиви Linux: CentOS, Debian, Ubuntu, Suse.
Повернутись до списку питань

Які сервери баз даних я можу використовувати на VPS сервері?

Наші віртуальні Windows сервери - це повноцінні аналоги виділених серверів, і на них можна запустити будь-яке програмне забезпечення. Тому ви можете використовувати будь-який сервер баз даних, який вам необхідно: ви можете встановити Microsoft SQL Server, MSDE (Microsoft), FireBird або MySQL. Єдине, що вам потрібно переконатися - що у вибраному вами тарифному плані VPS достатньо оперативної пам'яті (RAM) для нормального функціонування сервера баз даних, який ви хочете використовувати.
Повернутись до списку питань

Як зробити оновлення, якщо мені знадобиться більш потужний VPS?

Вам не вистачає продуктивності вашого VPS? Потрібно більше пам'яті? Хочете перейти на тариф з більшим обсягом трафіку? Нічого простіше - ви в будь-який момент можете звернутися до служби підтримки для переходу на більший тарифний план (upgrade), а вам потрібно буде тільки сплатити різницю між вартістю тарифів! При цьому зберігаються всі файли, встановлені програми та їх налаштування. У рідкісних випадках при оновленні може знадобитися перенесення на інший головний сервер та заміна IP адреси.
Повернутись до списку питань

Яке ПЗ я можу встановлювати на VPS?

На вашому VPS сервері ви можете встановлювати абсолютно будь-яке ПЗ. Ми не контролюємо, яке ПЗ ви використовуєте - ви користуєтеся тим, що вам потрібно. Зокрема, наші Windows VPS успішно можна використовувати для різноманітних "качалок" файлів, зокрема utorrent, торгових форекс-терміналів та супутнього програмного забезпечення, голосових серверів VoIP, Team Speak, Ventrilo, використовувати для віддаленого завантаження файлів на файлообмінники, архівації та обробки файлів, використовувати для ICQ-роботів, IMtale, Xrumer, використовувати сервер в якості VPN (OpenVPN, Microsoft PPTP або будь-якого іншого) та безлічі інших завдань, для яких потрібне постійне підключення до мережі Інтернет. Зверніть увагу, що при цьому ви зобов'язані неухильно дотримуватися наших правил надання послуг!
Повернутись до списку питань

Скільки IP я отримаю разом з VPS сервером? Як отримати додаткові?

З кожним VPS сервером безкоштовно надається одна IP адреса. За потреби ви можете підключити одну або кілька додаткових IP адрес. Вартість підключення одного додаткового IP адреса - 20 євро, щомісячна орендна плата - 3 євро/місяць. Додаткові IP адреси виділяються відповідно до правил RIPE!
Повернутись до списку питань

Скільки сайтів я можу розмістити на одній IP адресі в IIS?

Використовуючи всього одну IP адресу в IIS (Internet Inormation Service), можна розмістити необмежену кількість сайтів. Це можливо тому, що в протоколі HTTP використовується розпізнавання сайту не за IP адресою, а за спеціальним заголовком HOST, який браузер автоматично передає веб-серверу при кожному запиті. Таким чином веб-сервер, який працює навіть на одній IP адресі, може бути налаштований для обслуговування десятків і навіть сотень різних доменів.
При цьому важливо звернути увагу, що якщо ви плануєте використовувати SSL шифрування та сертифікати, на одній IP адресі може бути тільки один SSL сертифікат.
Повернутись до списку питань

Чи можна запустити Windows VPS в режимі термінального сервера?

Так, така можливість є для всіх тарифних планів. Ваш VPS може бути запущений як в режимі "віддаленого адміністрування" (підключається за замовчуванням, можливі два одночасних підключення за RDP + підключення до консолі, не потребує наявності сервера ліцензування терміналів), так і в режимі "термінальний сервер" (необхідна наявність сервера ліцензування терміналів, кількість одночасних підключень обмежена тільки параметрами сервера ліцензування). Ви можете як налаштувати режим сервера терміналів самостійно, так і замовити дані послуги адміністрування у наших спеціалістів і ми зробимо все необхідне.
Повернутись до списку питань

Скільки одночасних підключень (термінальних сеансів) допускається для VPS?

У режимі "віддаленого адміністрування" (підключуваного за замовчуванням) - можливе одночасне підключення до VPS лише двох користувачів. Якщо два сеанси на VPS вже запущено, то при спробі нового підключення буде виводитися повідомлення про помилку. Якщо ваш VPS запущено в режимі термінального сервера, то кількість одночасних підключень обмежується лише використовуваним вами сервером ліцензування терміналів, таким чином одночасно з вашим Windows VDS можуть працювати навіть кілька десятків користувачів.
Повернутися до списку питань

Як зв'язатися з службою підтримки?

Технічна підтримка зареєстрованих клієнтів по всіх питаннях здійснюється через Систему тікетів . Докладна інформація міститься в регламенті роботи техпідтримки. Попередні питання можна задати через онлайн заявку (реєстрація не потрібна).
Повернутися до списку питань

Який графік роботи служби підтримки?

Наші спеціалісти цілодобово стежать за стабільністю роботи всіх майстер-серверів. Ми використовуємо спеціальну систему автоматичного моніторингу, яка сповіщає чергового інженера про виниклі або можливі проблеми. Послуги з консультування клієнтів та платного адміністрування надаються в робочий час. Детальніше про порядок роботи служби технічної підтримки ви можете дізнатися в регламенті роботи техпідтримки.
Повернутися до списку питань

Я встановив на VPS програму, але вона не працює, видає якусь помилку. Що робити?

Оскільки всі VPS надаються нами без адміністрування, вирішувати всі подібні проблеми вам (або вашому адміністратору) доведеться самостійно. Рекомендуємо звернутися до виробника вашого програмного забезпечення для отримання підтримки. Або ж ви можете звернутися до нашої служби технічної підтримки на платній основі, базова вартість однієї години роботи адміністратора складає 20 євро, мінімальна сума оплати - 10 євро. Прохання мати на увазі, що оскільки послуги адміністрування є додатковими, - ми залишаємо за собою право відмовитися від виконання будь-якої заявки.
Повернутися до списку питань

Які NS сервери мені потрібно використовувати для розміщення своїх доменів?

Вам потрібно налаштувати власні NS сервери вашого VPS (може знадобитися додаткова IP-адреса), скористатися NS серверами реєстратора ваших доменів або одним з публічних сервісів, що надають безкоштовні NS сервери, наприклад xname.org або zoneedit.com. Звичайно, ви також можете налаштувати власний DNS сервер на своєму VDS або це можуть зробити для вас наші адміністратори за невелику разову оплату.
Повернутися до списку питань

Не знайшли відповідь на своє запитання? Задайте його менеджеру прямо зараз!