We support Ukraine


Ваш Windows VPS вже чекає вас!

VPSNow - це магазин готових до використання Windows VDS / Linux VPS серверів з миттєвою активацією. Ми пропонуємо надійні і стабільно працюючі Linux / Windows VPS на базі апаратної віртуалізації Intel VT (KVM) в центральній Європі (Німеччина) за найкращими цінами на ринку VPS-послуг. Миттєва активація VPS, великі обсяги трафіку, доступ через віддалений робочий стіл з правами адміністратора, гарантія 100% uptime та найкращої ціни на ринку, можливість попереднього тестування, цілодобова служба підтримки та система моніторингу - ми пропонуємо клієнтам лише найкращі, професійні рішення!

Порівняйте тарифи та замовляйте підходящий, або скористайтесь безкоштовним тестуванням прямо зараз!


  • Тарифні плани Windows / Linux VPS

 

Windows VPS з моментальною активацією

Ви отримаєте дані доступу до VPS одразу після оплати!

  S1 S2 S3 S4 S5
  Замовити Замовити Замовити Замовити Замовити
  Windows VDS 1GB RAM, 25GB SSD + 30GB HDD, 0.5 x 3.40GHz Xeon core CPU, 1IP, 100Mbit, 1TiB трафика Windows VDS 2GB RAM, 30GB SSD + 50GB HDD, 1 x 3.40GHz Xeon core CPU, 1IP, 100Mbit, 2TiB трафика Windows VDS 3GB RAM, 35GB SSD + 70GB HDD, 2 x 3.40GHz Xeon core CPU, 1IP, 100Mbit, 3TiB трафика Windows VDS 4GB RAM, 50GB SSD + 90GB HDD, 3x 3.40GHz Xeon core CPU, 1IP, 100Mbit, 4TiB трафика Windows VDS 8GB RAM, 65GB SSD + 150GB HDD, 4 x 3.40GHz Xeon core CPU, 1IP, 100Mbit, 8TiB трафика
CPU (XEON cores) 0.5 x 3.40 Ghz 1 x 3.40 Ghz 2 x 3.40 Ghz 3 x 3.40 Ghz 4 x 3.40 Ghz
RAM 1 GB 2 GB 3 GB 4 GB 8 GB
SSD диск 25 GB 30 GB 35 GB 50 GB 65 GB
Трафік / міс. 1 000 GB 2 000 GB 3 000 GB 4 000 GB 8 000 GB
Виділена IPv4 адреса Да Да Да Да Да
Операційна система: Windows Server 2008 / 2012 / 2016 або Linux (Debian, CentOS, Ubuntu, Suse)*
Можливо встановити: Windows 7 / Windows Server 2008 / 2012 / 2016 и др.*
Місячна вартість 11 16 21 26 36

Що таке Windows VPS

Останнім часом альтернативою фізичним серверам стають віртуальні виділені сервери, які отримали назву серверів VPS або VDS. Найбільшою популярністю сьогодні користуються віртуальні сервери Windows, що не дивно, зважаючи на поширеність цієї операційної системи. Наш магазин пропонує своїм покупцям готові Windows VPS сервери, які можуть бути активовані одразу після їх придбання покупцем. Основною перевагою співпраці з нашою компанією є те, що, пропонуючи своїм клієнтам скористатися можливостями віртуальних серверів Windows VPS, ми гарантуємо їм стопроцентну доступність сервера в будь-який момент часу.

Технологія серверів Windows VPS наразі є для нашої країни досить новою, і далеко не всі осведомлені про ті зручності та переваги, які вона має. Основною перевагою віртуального сервера ВПС є те, що замовник платить лише за ті ресурси, які необхідні йому в даний момент. При цьому він може бути повністю впевнений у доступності цих ресурсів. Зручність полягає також у тому, що як тільки замовнику знадобляться більш значні ресурси у зв'язку з ростом його проекту, сервер Windows VDS можна в будь-який момент замінити на потужніший. Таким чином, замовник уникає зайвих витрат, пов'язаних з оплатою сервера.

Віртуальний сервер Windows не тільки економний - він ще й дуже зручний у використанні. Оплативши сервер, замовник надається правами адміністратора, що дає йому право виконувати будь-які зручні йому налаштування системи, зокрема встановлювати своє ПЗ, створювати нових користувачів та ін. У той же час сервер Windows VDS може бути використаний не тільки для розміщення Інтернет-ресурсів. З його допомогою може проводитись обслуговування інших сервісів, його також можна використовувати як віддалене робоче місце. При цьому всі програми, які знаходяться на сервісі, будуть доступні будь-яким користувачам, підключеним до Інтернету. Це дозволяє встановлювати необхідні для роботи програмні продукти безпосередньо на віртуальний сервер, і вони стають доступними для будь-якого віддаленого користувача.

Переваги звернення в нашу компанію з будь-якими питаннями, пов'язаними з використанням віртуального сервера Windows, полягають не тільки в 100% гарантії uptime, яку ми надаємо своїм користувачам. Ми робимо співпрацю з нами максимально прозорою і вигідною для наших клієнтів. Зокрема, ми надаємо послуги установки Windows VPS при квартальній оплаті абсолютно безкоштовно, а ціни, зазначені на нашому веб-сайті, є остаточними і не передбачають жодних додаткових націнок. Таким чином, наші замовники одразу можуть розрахувати бюджет, необхідний їм на оплату послуг Windows VPS. Щоб ви могли самі переконатися в достоїнствах наших віртуальних серверів, ми пропонуємо вам скористатися ними в тестовому режимі і оцінити якість надання нами послуг.

Практика вже показала ефективність використання віртуальних серверів Windows VPS і VDS при розміщенні невеликих і середніх бізнес-проектів. Скористатися цією послугою особливо має сенс тоді, коли замовнику необхідно забезпечити повну функціональність, налаштувати кілька поштових скриньок або доменів, розмістити декілька сайтів і т.д. А більш широкі по порівнянню з звичайним віртуальним хостингом можливості дозволяють не тільки встановлювати будь-яке програмне забезпечення, але і контролювати всіх користувачів системи. Обмеженням буде лише обраний тарифний план, який в будь-який момент може бути змінений.


Подробиці

Використовуване обладнання та ДЦ

Для розміщення VPS серверів клієнтів ми використовуємо лише високопродуктивні сервери на базі процесорів Intel Xeon (з підтримкою апаратної віртуалізації Intel VT) з 32-128Gb DDR3 ECC RAM. Всі мастер-ноди оснащені апаратним контролером RAID з високошвидкісними SSD дисками Intel. Сервери розташовані в Європейському ДЦ Hetzner (Німеччина), який підключений до основних точок обміну трафіком через високошвидкісні оптоволоконні канали (понад 480GBit/сек!), що забезпечує найкращу швидкість доступу до вашого VPS сервера з будь-якої точки світу, включаючи Росію та США.

Технологія віртуалізації

Для створення Windows VPS ми використовуємо апаратну віртуалізацію за допомогою власне CPU (технологія Intel VT) та "тонкого" гіпервізора KVM. Відмова від технології програмної віртуалізації ОС (раніше ми використовували Virtuozzo) на користь апаратної віртуалізації дозволила зняти всі раніше існуючі обмеження та забезпечити справді безперебійну роботу віртуальних серверів клієнтів. Наші Windows VDS - це повноцінні виділені сервери! Наприклад, ви легко можете встановити на них свою власну операційну систему!

Трафік та підключення до мережі

Всі віртуальні сервери (VPS) клієнтів підключені на гарантованій швидкості 100Мбіт, щомісячно надається до 10 000 ГБ сумарного трафіку (без розподілу на вхідний/вихідний), при цьому не потрібно дотримуватися жодних співвідношень. Додатковий трафік коштує всього 2 євро за 1TB (1 000GB), можливе підключення з необмеженим трафіком. За деталями звертайтеся в відділ продажів.

Ми користуємось наступними мерчантами:

Повна автоматизація

Ми успішно створили систему з максимальною автоматизацією всіх процесів. Починаючи від оформлення та оплати замовлення до автоматичного видалення прострочених VPS-серверів - все відбувається автоматично. Також ми надаємо клієнтам можливість самостійно перезавантажувати та повністю перевстановлювати VPS. Крім цього є можливість цілодобового доступу до VNC-консолі сервера (аналог KVMoIP для виділених серверів). У вас будуть всі необхідні інструменти для ефективної роботи та повного контролю!

Інформація про оплату

Окрім оплати банківськими картками, GooglePay і ApplePay, наші послуги можна оплатити також переказом на банківський рахунок, SWIFT / SAPE переказом в євро, готівкою через термінали Приватбанку, за допомогою систем PayPal і WISE та деякими іншими способами.

Технічна підтримка

Наші спеціалісти забезпечують цілодобовий моніторинг роботи майстер-нод, що обслуговують VPS сервери клієнтів. Послуги адміністрування VPS серверів клієнтів надаються за додаткову плату відповідно до регламенту роботи служби підтримки та правил. Загальні консультації з приводу послуг та роботи з VPS надаються безкоштовно з 9:00 до 18:00 годин.

Залишились питання? Подивіться в відповідях на питання або зв'яжиться з нами.

Готові до покупки? Сміливіше!